26.10.2013

35. the pain of december

http://imageshack.us/a/img689/8500/ubc6.png

Avril Lavigne & Chad Kroeger - Let Me Go

Hej !
     W końcu mam czas się odezwać. Z babcią jest już o wiele lepiej. Ma małego wodniaka pod skórą na czole, w miejscu, którym uderzyła głową o chodnik ale nie jest to nic groźnego. W ciągu kilku tygodni powinien się całkowicie wchłonąć. 
     U mnie w sumie nie zmieniło się wiele.. Nadal jestem obładowana nauką. Dzisiaj zajęłam się mapą polityczną świata.. Nawet nie wiedziałam, że mamy na kuli ziemskiej tyle dziwacznych państw i jeszcze dziwaczniejszych ich stolic :) Niektóre nazwy na prawdę łamią język.
     Jedyna nowość w moim życiu to psychoterapia, na którą zaczęłam uczęszczać. Lekarz stwierdził, że mam pewne zaburzenia behawioralne a dokładniej adaptacyjne i powinnam chodzić na spotkania z terapeutą. Na początku będą to sesje indywidualne ale mi zależy aby w końcu wyjść do ludzi więc jeśli będzie okazja to przejdę na psychoterapię grupową. Oczywiście na pierwszej wizycie się poryczałam. Nie miałam wtedy najlepszego dnia a jeszcze na dodatek musiałam opowiadać o kilku przykrych sprawach z mojego życia. Następnym razem wezmę ze sobą dodatkową paczkę chusteczek :) No cóż, taka już jestem - mam za dobre serce i jestem zbyt wrażliwa na te czasy.
     Łapcie ikony.. Na nic kreatywniejszego mnie aktualnie nie stać.

http://imageshack.us/a/img198/235/nmw5.png o9au.png ry6j.png vjo3.png 
its9.png t5dm.png p9va.png a3ov.png 
0b85.png nvcp.png ljqd.png cpq6.png 

13.10.2013

34. killing yourself to live


Doda - High Life

Hej!
     Wybaczcie mi, że ostatnio nie komentuję notek na Waszych blogach ale bądźcie pewni, że zaglądam na nie regularnie i czytam każdy nowy post. Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na komputer i szczerze powiem, że często w ogóle nie chce mi się go odpalać. Mam teraz tyle nauki, że praktycznie cały dzień spędzam nad książkami z geografii. Powtarzam teorię, rozwiązuję zadania ze zbiorów, sporządzam notatki etc. Czasami to łeb chce mi pęknąć od tego wszystkiego.
     Na dodatek moja babcia musi u nas być przez najbliższe dwa - trzy tygodnie. W piątek wyszła ze szpitala po tygodniowym pobycie w nim. Otóż uległa wypadkowi podczas wysiadania z tramwaju i rozbiła sobie czoło. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie fakt, że tomografia komputerowa wykazała krwiaka przy ranie. Do dzisiaj dziękuję Bogu, że coś mnie natchnęło aby wezwać do babci pogotowie. Lekarz zalecił jej teraz dużo wypoczywać, polegiwać, nie przemęczać się i nic nie dźwigać. 
     Nie wiem kiedy uda mi się napisać kolejny post.. Nie mam na razie żadnych nowych dodatków. Nie zdziwcie się więc jeśli napiszę dopiero za jakieś 2-3 tygodnie. Po prostu na razie jestem ostro zapracowana przy nauce i pomocy babci. Buziole !

 
 
 
 
 


01.10.2013

33. there was a girlVarious Artists - Hit 'em High

Hej!
Jutro z rana czeka mnie wizyta w Urzędzie Pracy w celu zarejestrowania się. Najchętniej wcale bym tam nie szła gdyby nie fakt, że potrzebuję widnieć jako bezrobotna do otrzymania jakiegoś tam zasiłku. Na samą myśl o czekaniu w kolejce robi mi się niedobrze. 

Na dodatek coś złego dzieje się z moją suńką. Niecały miesiąc temu skończyła jej się cieczka a od kilku dni zaczęła znowu plamić. Boję się, żeby nie było to ropomacicze gdyż jest niewysterylizowana. Do weta idę z nią w czwartek rano. Ogólnie nie wygląda źle, normalnie się cieszy, biega, może ma troszkę mniejszy apetyt niż zwykle, tylko martwi mnie to plamienie. Na dodatek ta wydzielina śmierdzi... Oby wszystko było z nią dobrze :(

Od dzisiaj zaczęłam poważnie przygotowywać się do dodatkowej matury z geografii (roz), matmy (podst) i angielskiego (roz). Może i trochę za wcześnie ale ostatni raz miałam styczność z tymi przedmiotami 5 lat temu więc na pewno troszkę trudniej będzie mi powrócić do nauki niż np. osobom, które chodzą teraz do 3 klasy liceum.

Na dzisiaj przygotowałam stockowe ikonki.

 
 
 
 
 

Layout by Yassmine