01.10.2013

33. there was a girlVarious Artists - Hit 'em High

Hej!
Jutro z rana czeka mnie wizyta w Urzędzie Pracy w celu zarejestrowania się. Najchętniej wcale bym tam nie szła gdyby nie fakt, że potrzebuję widnieć jako bezrobotna do otrzymania jakiegoś tam zasiłku. Na samą myśl o czekaniu w kolejce robi mi się niedobrze. 

Na dodatek coś złego dzieje się z moją suńką. Niecały miesiąc temu skończyła jej się cieczka a od kilku dni zaczęła znowu plamić. Boję się, żeby nie było to ropomacicze gdyż jest niewysterylizowana. Do weta idę z nią w czwartek rano. Ogólnie nie wygląda źle, normalnie się cieszy, biega, może ma troszkę mniejszy apetyt niż zwykle, tylko martwi mnie to plamienie. Na dodatek ta wydzielina śmierdzi... Oby wszystko było z nią dobrze :(

Od dzisiaj zaczęłam poważnie przygotowywać się do dodatkowej matury z geografii (roz), matmy (podst) i angielskiego (roz). Może i trochę za wcześnie ale ostatni raz miałam styczność z tymi przedmiotami 5 lat temu więc na pewno troszkę trudniej będzie mi powrócić do nauki niż np. osobom, które chodzą teraz do 3 klasy liceum.

Na dzisiaj przygotowałam stockowe ikonki.

 
 
 
 
 

3 komentarze:

 1. Mnie ostatnio się poszczęściło i nie musiałam czekać za długo w kolejkach w UP :) Ale wiem, że czasem można dostać szału. Do matury z angielskiego polecam czytać anglojęzyczne artykuły na bbc, słuchać radia i oczywiście seriale lub filmy. Mi to naprawdę pomogło w zeszłym roku jak też zdecydowałam się zdawać maturę jeszcze raz.
  Śliczne ikonki oraz sygnaturka.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Bardzo mi się podoba twój blog. Pobieram świetne niezrobione przez Ciebie dodatki oraz obserwuje.
  Postaram zaglądać tu często.
  Pozdrawiam i zapraszam na mój blog. :)

  http://prettysmilex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne ikonki! Naprawdę mi się podobają, są takie żywe. Jeszcze się z takimi nie spotkałam :) Sygnaturkę zapisałam na dysku, jest świetna!
  Dodatkowo chciałam Cię zaprosić na mojego nowo otwartego bloga. Byłoby miło, gdybyś tam zerknęła od czasu do czasu i przyjrzała się mojej grafice. :) http://alohamelon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine