22.05.2013

20. listen to your heartHej. Planowałam nowy post napisać już kilka dni temu ale grypa żołądkowa pokrzyżowała mi skutecznie moje plany. W niedzielę wróciłam do domu ze szkoły, poszłam na wieczór do kościoła i po powrocie z niego zaczęła się ostra jazda. Nigdy w życiu nie czułam się gorzej i nikomu nie życzę zachorowania na to cholerstwo. Po prostu zewsząd z Ciebie leci.. z góry, z dołu a ty człowieku nie masz nawet siły aby cokolwiek zrobić bo gratisowo do kompletu dostajesz gorączkę minimum 38,5. Całe szczęście, że "jelitówka" trzyma przeważnie 3-4 dni. Dzisiaj już wstałam z łóżka, ogólnie czuję się dobrze ale mój brzuch jeszcze do siebie dochodzi po tym wszystkim. Never again please.

Został mi już niecały miesiąc do egzaminów. Codziennie siedzę w notatkach, książkach, testach i zadaniach praktycznych. Im więcej praktyki i styczności z nauką tym lepiej. Zawsze coś mimowolnie wpadnie w pamięć :) W ostatnim czasie wpadłam też na kolejny pomysł do zrealizowania w swoim życiu. Postanowiłam że spróbuję dostać się za rok na studia dzienne na kierunek finansów i rachunkowości. A tymczasem w maju przyszłego roku zamierzam zdawać maturę rozszerzoną z geografii, angielskiego i może matematyki na podstawie. Wiem, że cel w moim przypadku trudny do osiągnięcia bo to już 6 lat jak nie chodzę do liceum ale nie jest to niewykonalne. Wystarczą chęci i zapał do pracy. Mogłabym iść na zaoczne ale to wiąże się z wydatkiem 4000 zł za rok czyli dwanaście baniek za trzy lata. Jedyne czego żałuję to fakt, że dopiero w wieku 24 lat doszłam do tego się co chcę robić w życiu. No ale lepiej późno niż wcale. Wiem, że na pewno się nie poddam.

A tymczasem paczuszka własnoręcznie wykonanych texturek-napisów do ikon. Dzisiaj też bez żadnego hasła. Miłego pobierania i owocnego tworzenia. Na komentarze odpowiem w najbliższym czasie.08.05.2013

19. young and beautiful

 Lana Del Rey - Young and Beautiful

 

Hej !

Jak ten czas szybko leci. Wydawało mi się, że ostatni post opublikowałam w zeszłym tygodniu a tu już ponad dwa jak nic nowego nie opublikowałam. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. W końcu wzięłam się porządnie za naukę. Mam już prawie wszystkie notatki uzupełnione.. został mi ostatni dział. Aktualnie rozwiązuje egzaminy z poprzednich lat + przykładowe zestawy na część praktyczną. Drugim moim sukcesem jest fakt iż w końcu wzięłam się za siebie. Od ponad dwóch tygodni nie miałam w ustach słodyczy, fast foodów, czipsów czy też innego świństwa. Całkowicie przerzuciłam się na wodę mineralną i czerwoną herbatę. Zero gazowanych napojów napakowanych aspartamem i spółką. No i oczywiście ćwiczę. Co drugi dzień robię 30 minutową sesję na orbitreku ze zmiennym obciążeniem. Muszę Wam powiedzieć, że mimo iż po ćwiczeniach padam przysłowiowo na pysk to napływające zewsząd endorfiny po prostu wynagradzają cały wysiłek. Spróbujcie a nie pożałujecie. Nic tak nie poprawia nastroju jak udana walka ze swoimi słabościami.

Niestety żeby nie było tak bardzo kolorowo, zostałam zarażona przez siostrę okropnym bakcylem, który zaatakował mi drogi oddechowe. To znaczy winny jest kolega mojego brata który zaraził go w pracy.. Mój brat podał dalej siostrze a resztę historii znacie. Taka piękna pogoda a ja leżałam ze stanem podgorączkowym w łóżku. Dzisiaj nie mam już temperatury ale za to gardło mam całe zapchane i cholernie swędzi - już nie wspomnę o kaszlu. Na dodatek miałam ostatnio mega pecha. Nie dość że wylałam wodę po całym biurku to jeszcze wstając szybko po ręczniki papierowe zahaczyłam biodrem o wystającą z wysuwanej szuflady klawiaturę bezprzewodową, która oczywiście na złość spadła i przestała działać. Cud że ta woda na kable nie poleciała bo bym miała niezłe spięcie z kompem w roli głównej.

Dzisiaj paczuszka z tłami na bloga. Na pomysł dzisiejszego dodatku natchnęła mnie Tyler z graphical-thoughts. Paczka nie jest zabezpieczona żadnym hasłem. Miłego pobierania.

http://oi44.tinypic.com/e8oiu0.jpg


Layout by Yassmine