09.12.2013

38. this is how we do


Katy Perry - This Is How We Do

Hej !
Mojej awarii z kartą graficzną ciąg dalszy ale postanowiłam nie zostawiać bloga na pastwę losu. Zainstalowałam jakimś cudem Photoshopa, ale zrobienie kilku ikonek zajmuje mi wieki. Przez najbliższe tygodnie będzie tutaj mniej graficznie niż zazwyczaj. Nawet na czas tworzenia w AP muszę konfigurować monitor na "węższy" ekran za pomocą guzików na nim (nie jestem więc nawet pewna czy ikony są w ogóle dobrze wykadrowane). Niestety nie mogę nawet ustawić poprawnej rozdzielczości ekranu. Nie jest najlepiej no ale co ja poradzę bez pieniędzy.

Na szczęście od dzisiaj rozpoczęłam staż w Urzędzie Skarbowym. Przydzielono mnie do działu egzekucyjnego gdzie roboty jest od groma i ciut ciut ale ja się bardzo cieszę. Nie lubię przysłowiowego "pierdzenia w stołek". Trafiłam na mega sympatycznych ludzi.. Moja opiekunka stażu to Pani w wieku około 60 lat - taka pozytywnie zakręcona babeczka. Ogólnie po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona :)

Pozmieniały się również moje plany co do matury. W przyszłym roku podchodzę tylko do podstawowej matmy a w roku 2014/15 do rozszerzonej geografii i angielskiego. Po ponad dwumiesięcznych przygotowaniach stwierdzam, że nie pogodzę nauki trzech przedmiotów, szkoły zaocznej na administracji oraz stażu. A wyniki rzędu 30% mnie nie interesują. 

Buziaki :)
Layout by Yassmine