13.10.2013

34. killing yourself to live


Doda - High Life

Hej!
     Wybaczcie mi, że ostatnio nie komentuję notek na Waszych blogach ale bądźcie pewni, że zaglądam na nie regularnie i czytam każdy nowy post. Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na komputer i szczerze powiem, że często w ogóle nie chce mi się go odpalać. Mam teraz tyle nauki, że praktycznie cały dzień spędzam nad książkami z geografii. Powtarzam teorię, rozwiązuję zadania ze zbiorów, sporządzam notatki etc. Czasami to łeb chce mi pęknąć od tego wszystkiego.
     Na dodatek moja babcia musi u nas być przez najbliższe dwa - trzy tygodnie. W piątek wyszła ze szpitala po tygodniowym pobycie w nim. Otóż uległa wypadkowi podczas wysiadania z tramwaju i rozbiła sobie czoło. Nie byłoby w tym nic strasznego gdyby nie fakt, że tomografia komputerowa wykazała krwiaka przy ranie. Do dzisiaj dziękuję Bogu, że coś mnie natchnęło aby wezwać do babci pogotowie. Lekarz zalecił jej teraz dużo wypoczywać, polegiwać, nie przemęczać się i nic nie dźwigać. 
     Nie wiem kiedy uda mi się napisać kolejny post.. Nie mam na razie żadnych nowych dodatków. Nie zdziwcie się więc jeśli napiszę dopiero za jakieś 2-3 tygodnie. Po prostu na razie jestem ostro zapracowana przy nauce i pomocy babci. Buziole !

 
 
 
 
 


5 komentarzy:

 1. Śliczna sygnaturka <3
  Rozumiem cię i współczuję twojej babci. Dobrze, że nic gorszego się nei stało. Życzę jej powrotu do zdrowia a tobie dobrych ocen w szkole i łatwego zapamiętywania definicji :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie mam żadnych książek od geografii...
  Współczuję Babci i mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia :)
  Użyję sobie baz :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja spokojnie poczekam na nowy post;* Cieszy mnie sam fakt, że tu jesteś i od czasu do czasu dodajesz coś pięknego <3
  Bardzo współczuję Twojej babci. Z tramwajami nie ma żartów :< Oby szybko wróciła do zdrowia!
  Niestety nie posiadam tych ćwiczeń :< Ale będę o nich pamiętać, ponieważ często jestem w miejscach, gdzie spotyka się takie książeczki i można je kupić za grosze, może akurat się trafią... ;> W każdym razie ucieszyłabym się bardzo, gdybym mogła pomóc.
  Buziaki! ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie poczekam na nowy post, warto:) I tak dobrze, że starasz się jak najlepiej dbać o swojego bloga i bardzo to w tobie cenię:)
  Wyrazy współczucia dla babuni, niech szybko wraca do zdrowia!
  Bardzo ładne bazy. Najbardziej do gustu przypadł mi drugi, trzeci i ostatni rząd :>
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeju :C Biedna babcia, życzę aby wyzdrowiała :) Geografia...Brak książek. Niestety, nawet brak pomysłu, gdzie by kupić. Jednak życzę powodzenia w szukaniu ^^ Chciałam powiedzieć, iż pobrałam tła. Będę używać ich do swoich prac, które będą się znajdować na: grafika-tu-i-tam.blogspot.com ;)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine