29.08.2013

27. poisoned minds

[ DOWNLOAD ] - plik psd powyższej sygnatury

John Forte & Valerie June - Give Me Water

Hej !
Wczoraj byłam zrobić badania do szkoły u lekarza medycyny pracy. Naczekałam się w kolejkach do internisty i okulisty za wszystkie czasy.. Zapomniałam z domu wziąć sobie jakąś gazetę do poczytania w międzyczasie i czytałam za pomocą smartfona życiorysy seryjnych morderców (polecam). Od czasu do czasu lubię poczytać sobie o takich strasznych rzeczach. Mam zamiar obejrzeć niedługo film "Obecność".. Po tym co przeczytałam o fabule i trailerze po prostu muszę go obczaić :) 

Z powrotem od lekarza do domu miałam ogromnego pecha. Jakiś wariat sparaliżował centrum Łodzi informacją o rzekomym podłożeniu bomb w dwóch sądach rejonowych. Tramwaje nie jeździły ani w jedną ani w drugą stronę po jednej z najważniejszych alei mojego miasta. Od lekarza musiałam iść parę kilometrów do sekretariatu mojej szkoły aby zanieść to zaświadczenie. Później musiałam wracać do domu na pieszo. Nawet nie wyobrażacie sobie jak mnie dzisiaj bolą pięty po wczorajszej "wycieczce". Ale cieszę się, że mam te całe badania już za sobą.

Na dzisiaj mam dla Was cztery koloryzacje plus plik psd do sygnatury z tego postu (koloryzacja sygnatury to psd z notki numer 14 - Lara Croft). W następnym poście kolejne cztery koloryzacje. Baj :)

http://oi40.tinypic.com/23r8x12.jpg

25.08.2013

26. the rains of castamere


Skrillex & Damian Marley - Make It Bun Dem

Hej !
Z moim samopoczuciem jest już odrobinkę lepiej. Może jeszcze nie czuję się tak jak sama chciałabym aby to było ale niewielka poprawa to już jakieś światełko w tunelu. Biorę systematycznie leki i staram się nie myśleć o tych wszystkich troskach. Moja siostra wyjechała na tydzień na działkę. Wraca we wtorek i szczerze za nią tęsknie. Jest między nami 5 lat różnicy i czasem się mega kłócimy jak to w rodzeństwie zwykle bywa ale jest mi najbliższą osobą w życiu :) Bez niej niemiłosiernie się nudzę i nie mam z kim pogadać, pożartować, pooglądać seriali i filmów. No ale jeszcze tylko dwa dni i będę mieć ją z powrotem. Nie wiem jak Wy macie ze swoim rodzeństwem ale ja śmiało mogę powiedzieć, że siostra jest moją najlepszą przyjaciółką i nikt nigdy nie będzie w stanie mi jej zastąpić.

Na dzisiaj przygotowałam tutorial na nagłówek. Wcześniej się jakoś przed nimi wzbraniałam ale w sumie to całkiem fajna zabawa tworzyć i przy tym uczyć innych. Mam nadzieję, że komuś się przyda. Paczka do pobrania zawiera potrzebne materiały i plik psd z nagłówkiem. 

Kliknij na miniaturę aby zapoznać się z instrukcją. Wykonano w Photoshopie CS5.
Pobierz paczkę : [ DOWNLOAD ]

20.08.2013

25. fire and blood


Kardinal Offishal - Burnt

Hej !
Ostatnio dokuczają mi problemy zdrowotne. Trochę podupadłam na psychice - który to już raz... Nie wiem co się ze mną dzieje. Cały czas mam wahania nastrojów, w jednej chwili czegoś chcę, za moment już mi się to odechciewa i jeszcze to cholerne uczucie niepokoju w brzuchu. Staram się jakoś z tym walczyć ale jest mi naprawdę ciężko. Na dodatek sytuacja materialna w domu nie sprzyja pozbyciu się tego doła. Tłumaczę sobie, że wszystko jakoś się ułoży, że Bóg nade mną czuwa ale organizm chyba nie wytrzymuje już tego stresu. Na razie ratuję się lekami uspokajającymi na nerwicę ale jeżeli będę się tak czuć przez dłuższy czas, nie ominie mnie wizyta u psychiatry. Jedna wielka porażka. 

Ostatnio dużo czasu spędzam przy photoshopie. Tworzenie chociaż na moment pozwala oderwać mi się od mojej choroby i głupich myśli. Na dzisiaj przygotowałam sygnatury. Mam nadzieję, że się spodobają. 


12.08.2013

24. you want me to change


Churchill - Change

Hej :)
Oto jestem po wakacjach. Minęło już kilka dni odkąd wróciłam ale jakoś po miesięcznym odpoczynku od komputera nie ciągnęło mnie do niego jakoś specjalnie. Poza tym trzeba się przyzwyczaić z powrotem do życia w dużym mieście. Ten miesiąc tak cholernie szybko minął, że sama nie wiem gdzie podziało się tak wiele dni. Wypoczynek miałam bardzo udany i urozmaicony m.in. ogniska, wycieczki po Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, obfite grzybobrania, wypady nad wodę, gra w tenisa na korcie etc. Pogoda o dziwo dopisała. Przed wyjazdem wszyscy uparcie twierdzili, że lato w tym roku będzie deszczowe i chłodne a było wręcz przeciwnie. Jestem mega szczęśliwa choć chętnie jeszcze bym tam została.

Na wakacjach zaczęłam czytać "Pieśń lodu i ognia" George R. R. Martina i obecnie kończę pierwszy tom "Gra o tron". Książka zachęciła mnie do obejrzenia serialu i dlatego od kilku dni oglądam go nałogowo. Jestem już na trzecim odcinku drugiego sezonu. Jednak polecam książkę bo serial nawet  najwyższej klasy nie da rady opowiedzieć wszystkich wątków. 

Na dziś przygotowałam ikony związane z serialem. Do następnego :)

 
 
 
 
 

Layout by Yassmine