27.11.2013

37. error 404

nrdx.png xy40.jpg mmhr.png 0pcn.jpg

Hej.
Nie mam dobrych wiadomości. Raczej są one tragiczne, przynajmniej dla mnie. Dwa dni temu uszkodziła mi się karta graficzna.. Grałam w Assassin's Creed Black Flag i nie zdążyłam pograć nawet godziny kiedy to cały system szlag jasny trafił. Zrobiłam kolejny już w tym miesiącu format dysku C ale niewiele to pomogło. Przeinstalowałam system z Windowsa 7 na XP.. Nie mogę zainstalować sterowników do karty bo od razu przy instalacji system się resetuje. Wyjściem z tej sytuacji jest kupno nowej karty, na którą aktualnie nie mam ani grosza.Ostatnie oszczędności w tym miesiącu wydałam na wypad do kina na nowe Igrzyska Śmierci.. Nie wiem kiedy uporam się z naprawą ale aktualnie nie mam nawet skąd wziąć kasy.. Z kieszonkowego mam jakieś 100 zł na miesiąc ale nowa karta to rząd wielkości 300-500 złotych.. Na dodatek cały czas czekam na ten staż.. Teraz bardzo by mi się przydał bo wpadły by pieniążki na naprawę ale słyszałam, że może być sytuacja iż ruszy on dopiero po 1 stycznia. Masakra jedna wielka.. 

A tymczasem zmagam się z ciągłymi bluescreenami, resetowaniem kompa i zmienianiem pomiędzy trybem normalnym a awaryjnym z obsługą sieci. Wybaczcie mi ale w najbliższym czasie żadna grafika się tutaj nie pojawi.. Photoshop poszedł razem z formatem do kosza a ja nie mam siły instalować wszystkiego od nowa jak nie można spokojnie nic stworzyć bez resetowania. Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje :(

Ikonki z początku posta stworzyłam jeszcze przed awarią. :(
15.11.2013

36. from friends to lovers

http://imageshack.us/scaled/landing/196/hy3s.png

Plasticines - Ooh La La

Hej !
W ciągu ostatnich dwóch tygodni trochę się wydarzyło. Po pierwsze oczekuję właśnie na staż w Urzędzie Skarbowym, który udało mi się załatwić w pośredniaku. Nawet się cieszę ale od razu mam obawy jak pogodzę pracę pełno-etatową z przygotowaniami do matury. Z drugiej strony jednak mogę ten staż zaliczyć na poczet praktyk z administracji :) . Coś muszę wykombinować mądrego. Nie wiem jeszcze kiedy zacznę bo potrzeba jeszcze jednej osoby do mojej grupy.
Ostatnio również zepsuł mi się komputer. Włączyłam go normalnie, weszłam na fejsa i nagle po 5 minutach pojawił się bluescreen. Po zresetowaniu okazało się, że komp nie widzi w ogóle modemu od neta ani żadnych urządzeń typ karta graficzna, sieciowa, procesor.. Niestety do rejestru wkradł się mały błąd no i nie pozostało mi nic innego jak sformatować dysk C.. Ah te nowe Windowsy.. Ze starszymi wersjami nie było takich problemów. Na szczęście po formacie wszystko wróciło do normy. Najgorsze było instalowanie wszystkich programów od nowa.
Dzisiaj znowu ikony. Na razie będę robić wyłącznie ikony, ewentualnie jakieś paczki stocków. Bye

7igl.jpg 2bsg.jpg pafa.jpg vvkb.jpg 
pdii.jpg p96e.jpg c54e.jpg zsmc.jpg 
uq8l.jpg bh8x.jpg 2y1d.jpg mu2g.jpg 
5pli.jpg tzx6.jpg ygos.jpg 6q35.jpg 
ej1l.jpg 7q9m.jpg 9z79.jpg vvsc.jpg

Layout by Yassmine