28.06.2013

23. it's summer time


Imagine Dragons - Radioactive

Hej!
Dlaczego tak zawsze jest że w najmniej spodziewanym momencie coś akurat musi pójść na złość.. Mam tu na myśli mój kochany komputer. Miałam wielkie plany co do ostatniego postu przed moim wyjazdem.. Chciałam zrobić dużo tekstur, koloryzacji i innych dodatków a skubaniec po prostu jak na złość się zepsuł. Od soboty do wtorkowego popołudnia nie miałam praktycznie dostępu do komputera. Włączać się włączał ale przy uruchamianiu Windowsa zamiast pulpitu widać było jedynie czarny ekran i biały kursor. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że był to jedynie mały problem w rejestrze, który został szybko usunięty. Na dzisiaj w związku z awarią, która pokrzyżowała moje plany mam jedynie bazy do ikon i stocki z modelkami.

Jutro z rana wyjeżdżam na upragnione wakacje. Wracam albo pod koniec lipca albo w pierwszym tygodniu sierpnia - zależy głównie od pogody. Ciuchy i najważniejsze rzeczy mam już spakowane, jeszcze tylko takie podręczne duperelki i jestem gotowa do drogi.. Najgorsze, że ten ostatni dzień ciągnie się w nieskończoność :) Zapewne wy też macie tak samo - im bardziej czegoś chcecie tym macie wyobrażenie że zegar specjalnie wydłuża dobę ..

Jak już wspominałam w poprzednich postach przez ten miesiąc nie będę wstawiać żadnej grafiki. Być może będę pisać krótkie posty a'la pamiętnik za pomocą telefonu. Mam nadzieję, że wypoczęta po wakacjach wrócę ze zdwojoną weną i nowymi pomysłami. A teraz już nie przedłużając życzę Wam również wspaniałych wakacji okraszonych masą super wspomnień. Do usłyszenia =)

 
 
 
 
 


15.06.2013

22. my heart goes boomMiss Li - My Heart Goes Boom

CZEŚĆ!
Wiem, że miałam wrócić po dwudziestym ale cholery już dostaję od tej nauki. Normalnie pod wieczór po całym dniu spędzonym na rozwiązywaniu testów, zadań praktycznych boli mnie głowa i aż mnie trzepie od nawału wiadomości :D Na szczęście ze wszystkim ładnie się wyrabiam. Zawsze przed większym zakuwaniem rozpisuje sobie plan nauki na poszczególne dni i go przestrzegam. Dopóki nie zrealizuję wszystkich podpunktów z danego dnia, nie ma mowy o przyjemnościach. Jutro generalne powtarzanie przed testem. Notatek wyszło mi około 30 kartek ale około 70% pamiętam. W każdym razie jest dobrze :)

Jak zauważyliście, dodałam na bloga muzykę. Są to moje ulubione kawałki z soundtracków z dwóch moich ulubionych serii gier - Tomb Raider oraz Assassin's Creed. Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu.

Następny post będzie najprawdopodobniej ostatnim przed moim wyjazdem. Od 29 czerwca do końca lipca, lub najpóźniej do pierwszego tygodnia sierpnia mnie nie ma. Być może będę publikować posty za pomocą internetu w telefonie, ale oczywiście bez grafiki - sam pamiętnik :) Jeszcze niestety nie ma fotoszopa na smartfony :D

Na wakacjach czekają mnie fajne lektury. Kilka dni temu kupiłam książkę "Gra o tron" - 1 tom z serii "Pieśń lodu i ognia". Nie oglądałam serialu bo chcę najpierw poznać historię od strony książkowej. Jeśli przypadnie mi do gustu, po wakacjach na pewno zacznę oglądać wersję telewizyjną. Druga książka to nowa część serii "Assassin's Creed" - Porzuceni. Zapowiadają się bardzo ciekawe książkowe romanse :)

Na dzisiaj mam znowu ikony. Powstawały przez kilka wieczorów po skończonej nauce :) C'ya mordeczki moje.

xqi7.png mj8.png glg.png 53yy.png
ivgj.png r7br.png cxk.png z5o.png
qjg.png 4qmq.png kg86.png j0k.png
8zhg.png ctx.png 9qe.png v5a.png
de5.png z25.png o6e.png 9qm.png 

01.06.2013

21. we are the crazy kids

 

Kesha - Crazy Kids

Witajcie ! Dzisiejszym postem chciałam się z Wami na krótko pożegnać. Znikam na dwa tygodnie z blogspota. Te 14 dni chcę poświęcić wyłącznie nauce do egzaminu. To już na prawdę kilka chwil dzieli mnie od siedemnastego czerwca i nie chcę by nic innego mnie rozpraszało. Testy, zadania praktyczne i tak w kółko. Czas spiąć tyłek na maksa, ograniczyć przyjemności do minimum i wkuwać. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Egzaminy mam 17-20 czerwca, więc po nich wracam do blogowania. Natomiast 29 czerwca wyjeżdżam na upragnione wakacje :) Trzymajcie za mnie kciuki bardzo, bardzo mocno.

A na dzisiaj ikony. Buziaki robaki !

 
 
 

Layout by Yassmine