21.04.2013

18. shake it !


Foreign Beggars ft. Noisia - Shake it!

Hej tygryski!

Obecny weekend zleciał mi na nauce w szkole. Często tak mam, że nie chce mi się iść ale jednak zawsze jakoś się sama przekonuję, że jak opuszczę zajęcia to ciężko będzie mi później nadrobić braki. Jestem mega śpiochem i wstawanie o szóstej rano nie jest na mojej liście rzeczy ulubionych. No ale cóż... żeby zdać egzamin z wynikiem pozytywnym, trzeba włożyć dużo od siebie i chodzić na wszystkie zajęcia. Przez dwa lata nie opuściłam żadnego zjazdu. 

Niestety obawiam się o część praktyczną mojego czerwcowego egzaminu zawodowego. Jak pewnie już wiecie, lub może jeszcze nie chcę być księgową i tenże egzamin odbędzie się na komputerach. One jednak pozostawiają wiele do życzenia. Non stop się wieszają, myszki nie działają, nie można nic wydrukować bo drukarka nie jest podłączona do sieci. A szkoła jak to w takich przypadkach bywa nie wiele liczy się z naszym zdaniem, że na takim marnym sprzęcie nie da się pracować. Musimy więc zrobić ostry strajk. Zostało już na prawdę niewiele czasu a my nie mamy możliwości nawet druknąć jednego zestawu dokumentów na próbę. To jest chore. Na dodatek każą nam płacić 100 zł za egzamin państwowy.. Jeżeli nie poprawią warunków to przykro mi ale ode mnie pieniędzy nie zobaczą. Jak nie potrafią zapewnić odpowiednich warunków to już ich problem. Wiem natomiast, że musimy z dziewczynami podjąć ostre kroki jeżeli chcemy wywalczyć widoczną poprawę. Szkoda gadać o tym po prostu.

Na dzisiaj mam dla Was textury własnej roboty. Szczerze są to moje pierwsze takie twory więc nie bądźcie zbyt krytyczni. Może kiedyś zrobię lepsze ale od czegoś trzeba zacząć naukę :) Hasło w nawigacji.


5 komentarzy:

 1. Śliczna sygnaturka, a tekstury są świetne:) pobiorę je na pewno w domku na stacjonarnym <3

  To, co się u Was dzieje, to naprawdę skandal i hańba! ;/ Ja na swojej uczelni też pracuję z komputerami przynajmniej jeśli chodzi o projektowanie (mamy różne kursy z rysunku technicznego) i niestety te komputery też zbyt dobre nie są, no ale wykonują dość dobrze przynajmniej to, co wykonać w danym programie trzeba.

  Oby Wam się udało. Walczcie o swoje!:)

  ;* <333

  OdpowiedzUsuń
 2. We mnie ostatnio się taki leń obudził, że co rusz nie idę na jedną i drugą lekcje. Nie wiem kompletnie czemu. Jednak już niedługo będzie mi dana ciut dłuższa przerwa w nauce niż zwykle :)
  Nie napiszę nic więcej, gdyż jestem dopiero w liceum i znając życie jeszcze parę słów i zrobiłabym z siebie idiotę ;D
  Tekstury ciekawe, mimo że nie używam :) Aczkolwiek pierwsza i druga są cudne ;3

  Dziękuję bardzo za odwiedziny :) Również dodaję do linków! :>

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się jeszcze nie spotkałam z tym, żeby w jakiejś szkole był dobry sprzęt. ;> W moim liceum większości nauczycielom nawet nie chce się wpisywać ocen do internetowego dziennika, bo komputery tak bardzo mulą i tylko tracą na tym mnóstwo czasu. Tak samo szlag mnie trafia, jak mam coś robić na informatyce. W każdym razie, życzę powodzenia, może uda wam się czegoś dokonać. :)

  A tekstury prześliczne, na pewno później pobiorę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny szablon, naprawdę genialne kolory w nagłówku ;3 Powiedz mi skąd wytrzasnęłaś takie fajne "drewienka" w sensie tła ;D Ileż ja się muszę naszukać czegoś normalne to po prostu się człowiekowi odechciewa! ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny szablon! Takiej pięknej kolorystyki jeszcze nie widziałam *__*
  Sygnaturka jest piękna, i od razu mówię, że dodam ją na początek kolejnej notki:)
  Jeśli chodzi o sprzęt, to naprawdę ciężka sprawa. Oby udało Wam się wywalczyć to, czego tak pragniecie. :>
  Tekstury pobrałam i przyznam, że są naprawdę ładne;)
  Aha, i dodałam cię do elity na moim blogu, royal-roose.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine