29.01.2013

07. fight until the end

Cześć słońca moje !

Jak widać znowu zmieniłam szablon :) Tamten podobał mi się jakieś 10 minut po zrobieniu a później cały czas już męczyły mnie w głowie myśli, że muszę go zmienić. Wczoraj przed snem dużo myślałam nad koncepcją i w sumie ją wymyśliłam ale i tak w tworzeniu wyszło coś zupełnie innego. Ale czy właśnie to w grafice nie jest wspaniałe ? Obecny layout jest prostszy w wykonaniu i  więcej w nim minimalizmu ale za to bardziej mi się podoba. 

Ostatnio wspominałam sobie czasy blogów na onecie. Nie powiem, łezka mi się trochę zakręciła w oku. Niestety onet zrobił to co zrobił ale na dobrą sprawę nie żałuję, że się tu przeniosłam. Sami się wkopali tymi ciągłymi awariami, zmianami etc. Blogspot daje mnóstwo nowych możliwości nieosiągalnych na dawnym onecie. Cieszy mnie też fakt, że coraz więcej starych znajomych zasila szeregi bloggera.  Prowadzenie bloga bardzo mnie uspakaja a kontakt z wami to taka barwna iskierka, która nadaje temu wszystkiemu sens.

Łapcie sygnatury. Pełny rozmiar po kliknięciu w miniaturę.

   
   
 

3 komentarze:

  1. twój blog jest po prostu świetny, szablon główny jest boski, a sygnatury obłędne *_______________*

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe widzę, że nie tylko ja tak mam, wyobrażam sobie nagłówek, a wychodzi coś zupełnie innego ;) Onet według mnie zmienił się na gorsze, niestety. Stracił wielu bloggerów, a większość przeniosła się tu, na blogspot. Piękne sygnatury, szczególnie ta druga <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja również się ucieszyłam, że wszyscy wracają tutaj. Szczególnie Ty byłaś zaskoczeniem, bo już myślałam, że na zawsze zniknęłaś i z łezką w oku zaglądałam naiwnie na videovampa;* Sygnatury piękne, moją faworytką jest chyba jedyneczka, choć każda ma w sobie coś magicznego *.* Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine