19.01.2013

05. psd tutorial

Hej !

Skończyłam dzisiaj o wiele wcześniej zajęcia niż miałam w planie i postanowiłam dodać post w weekend. Miałam napisać dopiero po niedzieli ale coś mnie tchnęło przed chwilką. Egzamin, którego tak się obawiałam z zagadnień z przedsiębiorczości zdałam na piąteczkę mimo iż wylosowałam jedno z pytań, na które nie chciałam trafić. Tak to jest jak się o czymś za dużo myśli. Przyciągnęłam do siebie to głupie pytanie ale najważniejsze, że odpowiedziałam na wszystko. Jutro mam ostatni z programu księgowego. Przed tym praktycznie się nie stresuje. Dzisiaj jeszcze powtórzę sobie i rozpisze co księgujemy na jakich kontach i myślę, że jutro też wpadnie ładna ocena końcowa.

Miałam napisać instrukcję na poniższą grafikę ale szczerze się przyznam wyszło mi to gorzej niż beznadziejnie. Wybaczcie mi ale ja na prawdę nie potrafię dobrze tłumaczyć. Jak przeczytałam to co napisałam okazało się, że sama do końca tego nie rozumiem :) Postanowiłam więc, że udostępnię plik psd, który można przejrzeć warstwa po warstwie z ustawieniami mieszania. Opisałam każdą warstwę tak aby było wiadomo co dokładnie zawiera. Nie miejcie mi tego za złe ale na serio nic nie zrozumieli byście z tej mojej pożal się boże instrukcji.

Buziaki i do napisania =)

 http://oi46.tinypic.com/343heus.jpg

Potrzebne materiały :
Zdjęcie1 - z rooney-mara.com
Zdjęcie2 - z rooney-mara.com
Stock1 - z beautyineverything
Stock2 - z beautyineverything
Textura1- od satellitealice (zmodyfikowana przeze mnie)
Textura2- od lookslikerain
Textura3- od lookslikerain
Textura4- od so-ghislaine
Textura5- od krypteriahg
Czcionki : Shipped Goods 1, Snow White

Pobierz plik PSD (download)

4 komentarze:

  1. Jestem pewna, że tutorial nie był tak zły, jak mówisz, ale plik psd również mnie zadowala. Praca jest piękna! Naprawdę jestem pod wrażeniem. Uwielbiam i pobieram <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Pobrałam plik psd ;) Sport też mnie interesuje, ale np. piłka nożna czy skoki narciarskie, ale to też nie leci codziennie. Ten film to kompletna porażka.. ;) Rachunkowość ? O matko, pewnie sama obliczenia, wzory i wykresy. Ja chodzę na BHP, ale szczerze nie bardzo mnie interesuje.. Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja zawsze jak pisze tutoriale, to potem zastanawiam się, czy ktoś zrozumie o co mi chodzi. Jakimś cudem tak :P Śliczna sygnaturka. Pozdrawiam serdecznie <3

    OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine