20.08.2013

25. fire and blood


Kardinal Offishal - Burnt

Hej !
Ostatnio dokuczają mi problemy zdrowotne. Trochę podupadłam na psychice - który to już raz... Nie wiem co się ze mną dzieje. Cały czas mam wahania nastrojów, w jednej chwili czegoś chcę, za moment już mi się to odechciewa i jeszcze to cholerne uczucie niepokoju w brzuchu. Staram się jakoś z tym walczyć ale jest mi naprawdę ciężko. Na dodatek sytuacja materialna w domu nie sprzyja pozbyciu się tego doła. Tłumaczę sobie, że wszystko jakoś się ułoży, że Bóg nade mną czuwa ale organizm chyba nie wytrzymuje już tego stresu. Na razie ratuję się lekami uspokajającymi na nerwicę ale jeżeli będę się tak czuć przez dłuższy czas, nie ominie mnie wizyta u psychiatry. Jedna wielka porażka. 

Ostatnio dużo czasu spędzam przy photoshopie. Tworzenie chociaż na moment pozwala oderwać mi się od mojej choroby i głupich myśli. Na dzisiaj przygotowałam sygnatury. Mam nadzieję, że się spodobają. 


5 komentarzy:

 1. Ból psychiczny to jedna z najgorszych rzeczy, jaka spotyka człowieka. Czuje się wtedy niczym więzień zamknięty we własnym ciele - głowie. Przez ostatnie trzy lata byłam takim skazańcem. Bywały chwile, gdy po prostu siadałam przy pustym stole i zaczynałam płakać. A ja nigdy nie płaczę. Ten okres trzech lat pokazał mi jak człowiek może się zmienić. Wcześniej byłam lekkoduchem, pogodną osóbką, która żyła chwilą. Teraz, gdy te czarne dni wreszcie się skończyły, ponownie rozkwitam i staje się taka, jaka powinnam być zawsze. Może to za dużo powiedziane, ale rozumiem Cię. Nie poddawaj się, bo życie jest niczym koło fortuny, za jakiś czas wyjdzie słońce. Najpierw musi spaść deszcz, by pojawiła się tęcza :) Co do Boga, mi On bardzo pomógł. Wierzę, że Tobie również pomoże.
  Gorąco pozdrawiam i oczywiście dodaję do linków :*
  PS. Świetne te sygnaturki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem co możesz odczuwać, miałam podobnie kilka lat temu, gdy w moim domu nie najlepiej się działo. Zresztą, teraz wciąż miewam nawroty takiego stanu i wiem, jak jest to uciążliwe, dlatego życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i o wiele lepszego samopoczucia, a głównie siły, żebyś dała radę to przezwyciężyć :) Co do sygnatur, to bardzo mi się podobają. Szczególnie 4 pierwsze. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pobrałam tła z notki 19 na bloga into-dust-n.blogspot.com
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję sytuacji. Sygnatury świetne. Pobieram stocki, textury i inne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Kochana ;* Nie wiem, co Ci poradzić. Bardzo mi smutno, że znalazłaś się w takiej sytuacji! Jestem z Tobą całym serduszkiem i będę myśleć o tym, że wszystko wróci do normy. Tak będzie. Na pewno <3
  Dobrze, że Photoshop pomaga Ci na chwilkę zapomnieć. A szczególnie dobrze, kiedy pokazujesz nam takie pięknotki! Druga, trzecia oraz czwarta sygnatura są prześliczne :)
  Polubiłam także Twój gust muzyzny, dzisiejsza piosenka jest o wiele bardziej niż okej. Odtwarzam już któryś raz z rzędu! Masz takich więcej?

  Jeszcze na koniec chciałam powiedzieć, że jeśli chcesz porozmawiać, ja zawsze jestem na misstea. Pisz kiedy i o czym tylko chcesz!
  Pozdrawiam, trzymaj się cieplutko <3

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine