06.03.2013

14. if i don't survive, none of us will

Hej!
Uwierzycie albo nie ale wczoraj przeszłam cały wątek fabularny nowego Tomb Raider'a. Grałam dosłownie od rana do wieczora. Zajęło mi to jakieś 12 godzin... w moim przypadku to już przypadek klinicznego uzależnienia od gier komputerowych. Ale to uczucie.. po prostu musiałam dowiedzieć się jak ta nowa historia Lary się zakończy. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem to mogę tylko powiedzieć, że popełni wielki błąd jeśli tego nie zrobi. Warto było czekać ponad 4 lata na tak fascynującą i wciągającą grę. I wcale nie było tak jak mówiłam wcześniej z grafiką. Grałam na wysokich detalach i gra śmigała aż miło, pomimo 2GB ramu. Mój komp nie jest jeszcze taki zły za jakiego go miałam. W październiku kolejne takie większe granie z powodu nowego Assassin's Creed IV Black Flag. Obejrzałam pierwszy zwiastun, screeny no i jak zwykle to powiem, że nie mogę się już doczekać. Kurcze.. wydam całe swoje oszczędności na te gry :)

Od jutra idę pierwszy raz do nowej pracy. Będę zajmowała się sprawami kadrowymi jednego z klubów sportowych. Na razie takie podstawowe rzeczy typu zbieranie wszelakich zaświadczeń, wprowadzanie danych do excela, przyjmowanie wniosków urlopowych, zwolnień etc. A jak się wdrożę to otrzymam poważniejsze zadania :) Cieszę się bo to dobra praktyka przed prawdziwą pracą po szkole. Życzcie mi powodzenia.

Na dzisiaj mam dla Was 4 koloryzacje. Oczywiście z Tomb Raiderem :D sweet obsession.


3 komentarze:

 1. Też muszę się rozglądać za jakąś praktyką i w końcu coś wybrać:p

  W gry, o których mówisz, nie grałam. Jakoś mam tak, że ciężko się do nowych przekonuję, w ogóle do wszystkiego - do nowych gier, nowej muzyki... A nawet książek. Kocham Zafona i chyba nie uda mi się już kupić w empiku żadnej innej, bo boję się rozczarowania, że wydałam pieniądze na g*wno;p tak samo jest z grami. Czuję, że żadnej innej nie pokocham tak bardzo, jak Syberię, więc nie kupuję, ewentualnie for fun mogę sobie pobrać:p

  Piękne koloryzacje, po prostu znów mnie czarujesz <3 Pobiorę w domciu na stacjonarnym:)

  Pozdrawiam serdecznie! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca, ja już tak bardzo chcę pracować w swoim zawodzie ale jeszcze długa droga, aby w końcu zaczęła, uwielbiam Tom R, kobieta żelazo, podziwiam ją.

  OdpowiedzUsuń
 3. These are very pretty but the second and fourth ones aren't working.

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine