13.01.2013

03. live fast die young

Cześć robaczki!

Nadal mam tego paskudnego lenia. Nie wiem co się ze mną stało. Na samą myśl o nauce lub po wzięciu notatek do ręki robi mi się niedobrze. A jak już je wezmę z zaciśniętymi zębami, to nawet jak przeczytam dane odpowiedzi ze 100 razy, to i tak po chwili nic nie pamiętam. W ogóle chodzę ostatnio poddenerwowana, wściekam się na wszystkich i wszystko o byle co. Prawdopodobnie niedługo 'przyjedzie do mnie ciocia z zagranicy, czerwonym garbusem' - o ile wiecie o co chodzi. Niestety, my dziewczyny mamy przez tą małpę przechlapane.

Oglądałam dzisiaj świetny film. Dawno się tak nie wzruszyłam. A pomyśleć, że nie chciałam wcale go oglądać. Tata po prostu stwierdził, że jest niedziela to wypada razem coś obejrzeć skoro za często tego nie robimy. Polski tytuł to 'Znamię' (ang. 'Dragonfly') a główną rolę gra w nim Kevin Costner. Starałam się nie płakać ale na końcówce po prostu nie dałam już rady i łzy same zaczęły mi wyciekać z oczu. Nie chcę Wam zdradzać fabuły. Jeśli macie wolne popołudnie i chcecie obejrzeć na prawdę niezły film to gorąco go polecam. 

Na dzisiaj przygotowałam kilka textur do ikon swojej roboty. Dzisiaj część 1. Następną porcję dodam w kolejnym poście. Stworzyłam je ze zdjęć dostępnych na weheartit. Mam nadzieję, że się Wam spodobają. 

 
 
 

3 komentarze:

 1. tekstury czadowe! a film widziałam - naprawdę wzruszający:) też jestem poddenerwowana... to przez tą sesję -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. Pobieram pierwszą ikonkę od dołu <3
  Filmu nie widziałam, ale generalnie lubię produkcje z Costnerem, więc z pewnością wpiszę go na moją listę 'do obejrzenia'.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tekstury do ikon są śliczne :D Na pewno kilka pobiorę :) Nie mogę sie doczekać następnej ich porcji . Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine