15.06.2013

22. my heart goes boomMiss Li - My Heart Goes Boom

CZEŚĆ!
Wiem, że miałam wrócić po dwudziestym ale cholery już dostaję od tej nauki. Normalnie pod wieczór po całym dniu spędzonym na rozwiązywaniu testów, zadań praktycznych boli mnie głowa i aż mnie trzepie od nawału wiadomości :D Na szczęście ze wszystkim ładnie się wyrabiam. Zawsze przed większym zakuwaniem rozpisuje sobie plan nauki na poszczególne dni i go przestrzegam. Dopóki nie zrealizuję wszystkich podpunktów z danego dnia, nie ma mowy o przyjemnościach. Jutro generalne powtarzanie przed testem. Notatek wyszło mi około 30 kartek ale około 70% pamiętam. W każdym razie jest dobrze :)

Jak zauważyliście, dodałam na bloga muzykę. Są to moje ulubione kawałki z soundtracków z dwóch moich ulubionych serii gier - Tomb Raider oraz Assassin's Creed. Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu.

Następny post będzie najprawdopodobniej ostatnim przed moim wyjazdem. Od 29 czerwca do końca lipca, lub najpóźniej do pierwszego tygodnia sierpnia mnie nie ma. Być może będę publikować posty za pomocą internetu w telefonie, ale oczywiście bez grafiki - sam pamiętnik :) Jeszcze niestety nie ma fotoszopa na smartfony :D

Na wakacjach czekają mnie fajne lektury. Kilka dni temu kupiłam książkę "Gra o tron" - 1 tom z serii "Pieśń lodu i ognia". Nie oglądałam serialu bo chcę najpierw poznać historię od strony książkowej. Jeśli przypadnie mi do gustu, po wakacjach na pewno zacznę oglądać wersję telewizyjną. Druga książka to nowa część serii "Assassin's Creed" - Porzuceni. Zapowiadają się bardzo ciekawe książkowe romanse :)

Na dzisiaj mam znowu ikony. Powstawały przez kilka wieczorów po skończonej nauce :) C'ya mordeczki moje.

xqi7.png mj8.png glg.png 53yy.png
ivgj.png r7br.png cxk.png z5o.png
qjg.png 4qmq.png kg86.png j0k.png
8zhg.png ctx.png 9qe.png v5a.png
de5.png z25.png o6e.png 9qm.png 

7 komentarzy:

 1. Pobrałam 4 ikonki z tego postu, dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne ikonki! *o*
  Pobrałam dużo textur.
  // infinity-projects

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowe ikonki są mniam, uwielbiam Cię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ikonki lądują na dysku! <3
  o, Ty też ubolewasz, że nie ma programów graficznych na komórki? :DD

  OdpowiedzUsuń
 5. ta druga! Kocham Assassina, do tego jest ten z Black Flag! :3 Wkleiłam sobie 4 do postu! :D
  [lunedolly]

  OdpowiedzUsuń
 6. 4 ikonki zabrane ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz talent dziewczyno ! Śliczne ikonki. ; )

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine