17.02.2013

11. everybody needs inspirations

Hejka !
Nareszcie podłączyłam swój komputer, który od czasu rozpoczęcia remontu w moim pokoju wala się gdzieś po mieszkaniu. Szczerze mam już dosyć tego malowania. Najgorsze było zdzieranie starej farby ze ścian. Mięśnie rąk miałam tak zakwaszone, że przez kilka dni nie mogłam ich normalnie unieść bez grymasu bólu na mojej twarzy. Dodatkowo kurz i pył są wszędzie ! Całe mieszkanie do gruntownego sprzątania. I love it! po prostu. Wczoraj ogarnęłam calutką szafę mamy + moją i siostry. Skończyłam układać wszystko późnym wieczorem, ledwo żyjąc. Ale było warto dla efektu.. Wywaliłyśmy 4 duże worki niepotrzebnych ubrań. Całe szczęście, że dzisiaj niedziela.. Mogę więc odpocząć po całotygodniowym wysiłku. 

Poniżej odpowiedzi na pytania zadane mi przez Shadys. Wybaczcie że odejdę od reguły i nie nominuję kolejnych osób ale po prostu jestem tu zbyt krótko i nie uzbieram aż takiej liczby ludzi a osoby które znam w większości odpowiadały już na podobne pytania.

1. Czy jest taka piosenka, która kojarzy Ci się z jakimś ważnym momentem w Twoim życiu ?
~ Jesper Kyd "Jerusalem Horse Ride" - po jej usłyszeniu zainteresowałam się grą Assassin's Creed i od tego momentu jestem zagorzałą fanką całej serii. 

2. Jakie są Twoje postanowienia na ten rok ?
~ Po pierwsze zdać egzamin zawodowy z jak najlepszym wynikiem. Po drugie schudnąć - zawsze to sobie postanawiam i mi nie wychodzi ale teraz to już musi się udać. Ta opona od tira na moim brzuchu nie daje mi już żyć. Po trzecie ograniczyć nerwy bo w końcu złość piękności szkodzi.

3. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?
~ Nie. Od pierwszego wejrzenia może być co najwyżej zauroczenie, które później z biegiem czasu może przerodzić się w głębokie uczucie. Nie rozumiem jak można kochać kogoś zobaczywszy go zaledwie jeden raz.

4. Jaki jest Twój stosunek do homoseksualizmu ?
~ Trudne pytanie. Z jednej strony nie mam nic do inności takich osób ale nie podoba mi się że domagają się coraz większych praw. Brzydzi mnie gdy słyszę jak dwójka tatusiów chce mieć dziecko. To nie jest normalne.

5. Wierzysz w duchy ? 
~ Trudno powiedzieć. Nie miałam nigdy styczności z żadnym duchem ale wierzę że po śmierci dusza człowieka może w jakiś sposób kontaktować się z bliskimi, którzy pozostali na ziemi. Natomiast wierzę w demony, których bardzo się boję i nie chciałabym mieć z żadnym do czynienia.

6. Gdyby życie mogło być filmem, jaki byłby to film ?
~ "Avatar" - świat w nim przedstawiony jest bardzo magiczny i zapierający dech w piersiach. Chciałabym żyć w tak niesamowitym i kolorowym otoczeniu. 

7. Masz jakąś fobię ?
~ Tak. Bardzo boję się pająków. Brr.

8. Co jest Twoją słabością ?
~ Czekolada! W szczególności biała z wiórkami kokosowymi. 

9. Czy gdybyś mógła, chciałabyś zacząć swoje życie od nowa ?
~ Tylko w przypadku gdybym mogła się urodzić na nowo z doświadczeniem jakie obecnie mam. Na pewno wiele rzeczy zrobiłabym inaczej. 

10. Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu ?
~ Wiara, rodzina, zdrowie i miłość.

11. Opisz siebie w trzech słowach ?
~ Wrażliwa, bałaganiara, nerwuska :)


A na koniec ikonki, które wykonałam jeszcze przed remontem.

 
 
 
 

3 komentarze:

 1. Współczuję z tym remontem. Mnie też to czeka ale dopiero w wakacje, bo wtedy zawsze odnawiamy wszystkie pokoje. Przepiękne ikonki. Nie wiem jeszcze kiedy ale do któregoś postu na pewno je sobie ukradnę.

  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde, pytałam ostatnio i w sumie już nie wiem... jaki masz kolor tego pokoju? ;D
  No to nieźle było, ja też ostatnio ogarniałam rzeczy w szafie, ale aż tylu rzeczy się nie pozbyłam ;P Powodzenia ze sprzątaniem : )

  Ikony masz śliczne, pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem jak to jest.. u mnie remonty są praktycznie co roku.. W tamtym roku był malowany mój pokój i w tej chwili bolą mnie ręce na wspomnienie zdrapywania zabłąkanych licznych kropli farby na parkiecie, żyrandolu, oknach, czy kontaktach. Teraz jest w remoncie nasza kuchnia.. masakra jakaś. Jest gips, ale jak będzie szpachlowanie to będzie koszmar.. pył w całym domu! I tak jak piszesz, sprzątanie gruntowne. Ale potem efekt będzie śliczny, meble będą nowoczesne, lakierowane więc będzie na co popatrzeć ;) Ikonki rzeczywiście śliczne, pobiorę jak będzie taka potrzeba :> pozdrawiam serdecznie angryahri.

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine