09.01.2013

01. again and again

Bo to się zawsze tak zaczyna...
I kolejny blog. Już dawno straciłam rachubę, który to z kolei. To jest jak narkotyk - po prostu uzależnia na maksa. Miałam już dać sobie po ostatniej przerwie spokój ale po prostu nie potrafię. To jest silniejsze ode mnie. 

Wyprowadziłam się ze starego adresu 'shnaggs'. Chociaż bardziej trafnym określeniem byłoby, iż straciłam do niego dostęp. Formatowałam komputer i wszystkie zapisane maile i hasła szlag trafił. Problem w tym, że akurat loginu i hasła do bloga za nic nie mogę sobie przypomnieć. Nie wiem co ja tam powprowadzałam. Krótka pamięć i tyle. 

Nie będzie to typowy blog graficzny typu pobieralnia dodatków. Kładę nacisk bardziej na 'pamiętnik' ze swoimi przemyśleniami. Jednak grafika będzie jego nieodłącznym elementem. Na tutoriale nie liczcie bo po pierwsze nie potrafię dobrze tłumaczyć a po drugie jest to raczej pracochłonne. I tak niczego bym Was nie nauczyła bo daleko mi do najlepszych. Tworzę dla czystej przyjemności. 

Nie ogarniam jeszcze html'a i css'a na blogspocie więc za tworzenie szablonów się nie zabieram. Szablon, który widnieje na blogu jest najprostszy z najprostszych. Może w przyszłości jak będę mieć więcej czasu to do tego porządnie przysiądę. Na razie ten 'język' jest dla mnie bardziej niż nieczytelny. 

Mam nadzieję, że zyskam chociaż garstkę czytelników.

Pozdrawiam Was Gorąco :)

 

3 komentarze:

 1. Dziękuję za komentarz <3 Przepraszam za zły link do textur, możesz je pobrać na moim deviantarcie:
  http://signpoison.deviantart.com/art/Black-and-White-Textures-344884768

  Fajnie, że tu jesteś :)) W takim razie czekam na twoje przemyślenia. Dziękuje za dodanie do elity! Ja również cię dodaję. Pozdrawiam. Informuj mnie o nn!

  OdpowiedzUsuń
 2. bożebożeboże,czy Ty przypadkiem nie prowadziłaś bloga videovamp?

  OdpowiedzUsuń
 3. o ludzie kochani, jak dobrze,że wróciłaś! wierz mi lub nie, ale regularnie przeglądałam Twojego bloga z wiarą, że wrócisz, a oto i jesteś ;)
  i co ja robie w linkach? ;oo

  OdpowiedzUsuń

Layout by Yassmine